Wirtualne Wyprawy - Wirtualny Spacer w Twojej firmie

WIRTUALNY SPACER

TO KOMPLEKSOWA
USŁUGA MARKETINGOWA

CZYM JEST WIRTUALNY SPACER GOOGLE

Wirtualny Spacer – to spacer Google Street View, z tą różnicą, że nie odbywa się po ulicy, a we wnętrzu budynku. Wirtualne spacery stają się standardem w wielu miejscach użyteczności publicznej i bez większego problemu można je znaleźć na Mapach Google. Wykorzystanie wirtualnej wycieczki jest bardzo dobrym sposobem na wyróżnienie wizytówki Google Moja Firma.

Wirtualna wycieczka umożliwia swobodne poruszanie się w przedsiębiorstwie lub nieruchomości, tworząc realistyczne wrażenie rzeczywistych odwiedzin. Spacerujący wirtualnie potencjalny klient buduje w sobie poczucie bezpieczeństwa, bo ma możliwość rozglądania się w pomieszczeniach oraz swobodnego poruszania co oznacza, że wie gdzie jedzie.

„Jeśli ludzie Cię lubią, będą Cię słuchać. Ale jeśli Ci ufają, będą z Tobą robić interesy.”

WIRTUALNY SPACER, A WIZYTÓWKA GOOGLE

Algorytm Google preferuje wizytówki oferujące wirtualne spacery, przyznając im lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania. W efekcie, wirtualny spacer w wizytówce Google to inwestycja, która może zwiększyć widoczność Twojej firmy.

Hotele

Bo jest bardzo wiele klientów, którzy nie zdecydują się na hotel z obawy, że okaże się być tylko dobrze wykadrowanym na zdjęciach. 

Siłownie

Bo wirtualny spacer już staje się standardem wśród siłowni. Poza tym wpływa mocniej na percepcję klienta niż klasyczne zdjęcia, na dłużej zostaje w pamięci i z dużo większym prawdopodobieństwem klient przyjdzie zostawić swoje pieniądze.

Lokale usługowe

Restauracja, salon kosmetyczny czy gabinet stomatologiczny, spacer pokaże dokładnie klientowi w czym możesz mu pomóc i w jakich warunkach świadczysz usługę. Osoba która Cię odwiedzi wirtualne będzie angażować się emocjonalnie co przekłada się na ilość wizyt.

Nieruchomości

Kupujący domy, którzy szukają domu poza miastem i nie mają czasu ani możliwości osobistego obejrzenia domu, będą korzystać z wirtualnych wycieczek jako podstawowego sposobu oglądania domu. Nieruchomości będą sprzedawać się same a Ty skupisz się na finalizowaniu transakcji.
DLACZEGO WIRTUALNY SPACER MA SENS?

Bo to nowy poziom Twojej wiarygodności. Pokazujesz całe przedsiębiorstwo i niewiele możesz ukryć bo kamera 360 stopni uchwyci pomieszczenie pod każdym kątem. Zastanów się przez moment – jako klient, masz możliwość dokładnego obejrzenia miejsca, w którym planujesz spędzić swój czas. Czy daje Ci to większe poczucie bezpieczeństwa i spokoju? 

Dokładnie tak samo działa to w przypadku innych biznesów takich jak – salony kosmetyczne, gabinety weterynaryjne, stomatologiczne – wszędzie tam, gdzie klient chce czuć się pewnie i spokojnie. W końcu, nasz umysł ceni to, co zna. A jeśli już odwiedził miejsce wirtualnie… cóż, przecież już tam był.

To, co zyskujesz dzięki wirtualnym spacerom, ma ogromny wpływ na cały proces decyzyjny klienta. Znamy wiele korzyści płynących z posiadania wirtualnego spaceru – za dużo, by móc je wszystkie wymienić. Ale jedno jest pewne – zwiększają Twoją wiarygodność i przyciągają klientów.

WIRTUALNY SPACER W RESTAURACJI

Dla przykładu, wybierasz się do restauracji lub kawiarni na randkę czy też rozmowę z klientem. Nie możesz pozwolić sobie na wpadkę, że lokal okaże się być tylko dobrze wykadrowanym na zdjęciach, a zarezerowany stolik jest kiepskim położeniu. Więc szukasz i znajdujesz lokal z wirtualnym spacerem, eksplorujesz go, spacerując angażujesz się emocjonalnie i budujesz mimowolnie swoją pewność co do słuszności wyboru. Znajdujesz miejsce z widokiem na ulice, a we wnętrzu już coś pozytywnie przykuło Twoją uwagę. Szukasz kolejnej restauracji czy dzwonisz bo znalazłeś dokładnie to chciałeś?

WIRTUALNY SPACER W SIŁOWNI

Nowy adept siłowni, który boi się zrobić pierwszy krok, wirtualne odwiedziny siłowni znacząco ułatwią podjęcie decyzji oraz złagodzą proces adaptacji bo będzie wiedzieć czego się spodziewać i nie narazi się na potencjalny wstyd. Bardzo istotna w budowaniu marki jest świadomość, że dla Twojego klienta nie liczy się tylko przebieg całej usługi. Liczy się wrażenie jakie na nim wywrzesz w trakcie jak i po zakończonej usłudze.

WIRTUALNY SPACER W PRZEDSZKOLU

Wirtualny spacer w przedszkolu i szkolewyobraź sobie, że nie musisz jechać oglądać przedszkola, tylko w doskonałej jakości robisz to zdalnie w domu. Wybierasz się do placówki dopiero w momencie gdy jesteś przekonany do jednego bardziej niż do pozostałych. W założeniu, że pomógł Ci w tym wirtualny spacer, zaoszczędziłeś sporo swojego czasu, pieniądze oraz środowisko bo zrobiłeś wszystko przez Internet. Kusząca wizja, prawda?

WIRTUALNY SPACER NIERUCHOMOŚCI

Prezentacja 3D to coś więcej niż fajny chwyt. To odpowiedź na pytanie jak szybko szybko sprzedać nieruchomość z większą marżą. Kupujący domy, którzy szukają domu poza miastem i nie mają czasu ani możliwości osobistego obejrzenia domu, będą korzystać z wirtualnych wycieczek jako podstawowego sposobu oglądania domu. Nieruchomości będą sprzedawać się same a Ty skupisz się na finalizowaniu transakcji.

Pomożesz podjąć decyzje i dasz sobie lepszą pozycję negocjacyjną. Dodatkowo spacer 3D w nieruchomości oszczędzi pieniądze i czas Twój oraz klienta. Osoba która się z Tobą skontaktuje będzie poważnie zainteresowana bo już dokładnie wie jak wygląda nieruchomość. Daje Ci to lepszą zdecydowanie silniejszą pozycje przy negocjacjach ceny. Ogromną korzyścią jest wyeliminowanie całej masy ludzi, którzy nie mają zamiaru kupować, a są po prostu ciekawi kosztem przepalenia Twojego czasu. Wyróżnij się na tle innych agencji skontaktuj się.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Kamila Feder
Kamila Feder
2022-05-11
poleca
Pełen profesjonalizm. Super współpraca. Konkretne wskazówki i bardzo szybka realizacja. Polecam serdecznie
Jola Zbiorczyk
Jola Zbiorczyk
2022-05-10
poleca
Mistrzostwo świata:) pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt z klientem oraz najwyższa jakość usług. Polecam w 100%!
Renata Staniec
Renata Staniec
2022-05-10
poleca
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, polecam bez zastrzeżeń, a firmie Witrualne Wyprawy życzę niekończącego się pasma sukcesów
Krzysztof Bartkowiak
Krzysztof Bartkowiak
2022-04-21
poleca
Zdecydowanie polecam, super podejście do klienta, współpraca to czysta przyjemność 😏💪
Marta Wybieralska
Marta Wybieralska
2022-04-16
poleca
Miło, sympatycznie, profesjonalnie, z poczuciem humoru. Dodatkowo świetny kontakt posprzedażowy i pomoc, co jest naprawdę istotne w dzisiejszych czasach. Serdecznie gorąco polecam😉
Mateusz Woliński
Mateusz Woliński
2022-04-12
poleca
Pełen profesjonalizm, super podejście i dobry kontakt! Poza tym niewiarygodne zadbanie o szczegóły i detale, które, jak się okazuje, mają później ogromne znaczenie! 🙂 🔝🔝
Marcin Stępczak
Marcin Stępczak
2022-04-06
poleca
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do biznesu i klienta! Takich ludzi ze świecą szukac
Magdalena Bibak
Magdalena Bibak
2022-03-30
poleca
Polecam, polecam, polecam !!! Mega profesjonalne i indywidualne podejście. Jestem zachwycona efektem końcowym. Panowie znają się na żeczy https://www.facebook.com/magiamakijazubymagdalenabibak
Natalia Palinkiewicz
Natalia Palinkiewicz
2022-03-27
poleca
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą- bardzo profesjonalne podejście do pracy, duże zaangażowanie i super kontakt - do tego piękne efekty naszej współpracy. Polecam z całego serca.
Marta Mielcarek
Marta Mielcarek
2022-03-25
poleca
Polecam na 5 z dużym plusem. Indywidualne podejście, świetny kontakt, fachowa pomoc, piękne zdjęcia, szybka realizacja ☺️ profesjonalizm w każdym calu 😃